О НАС‎ > ‎Отзывы‎ > ‎

Все отзывы о специализированных курсах

ОТЗЫВЫ УЧАСТНИКОВ 4-МОДУЛЬНОГО КУРСА ОБУЧЕНИЯ "ПРОСТО О СЛОЖНОМ УПРАВЛЕНИИ

Отправлено 17 авг. 2014 г., 08:05 пользователем Школа Socrates   [ обновлено 17 авг. 2014 г., 08:05 ]

Отзывы участников

Отзывы участников 4-Модульного курса обучения 
"Просто о сложном управлении", 
по развитию управленческих компетенций  руководителя.
Бавровская Ирина, коммерческий директор

Коротко, системно, понятно, интересно, полезно для дальнейшего повышения как своей эффективности, так и для повышения эффективности компании и бизнеса. Полученная   информация  помогла  структурировать понимание бизнеса и бизнес- процессов. Оказывается  на самом деле "все просто"! 
  
Онищик Наталья, Новая Почта, руководитель отдела подбора персонала

Высокий уровень профессионализма, харизматичность, умение управлять аудиторией, владение и понимание темы на высшем уровне.

Іщенко Віталій (ООО «МТГ «СОФИЯ», комерційний директор)

Всім дуже рекомендую піти на тренінг, і саме головне що весь матеріал відсотків 90-95 відразу можна застосувати на практиці. Тобто немає якихось розпливчатих матеріалів, які неможливо застосувати.

Хочу поділитися своїми враженнями про шаблон бізнес-моделі. Я вперше працював з цим Шаблоном бізнес-моделі. На початку роботи  з шаблоном  все здавалося взагалі не зрозумілим. А потім почалося саме СКЛАДНЕ та ЛЕГКЕ водночас!  Володимир, на реальних прикладах показав і пояснив, як з ним працювати, це допомогло розібратися  в розумінні самого шаблону бізнес-моделі А. Остервальдера – та зрозуміти, що ж це за звір такий.  Все стало настільки зрозуміло, що здалося навіть дуже простим у використанні.  Ми почали із загальної групової роботи над розвитком особистої кар’єри. А тоді  працювали в групах та  змінювали  моделі  існуючих бізнесів на Україні. Ці практичні заняття  допомогли розібратися з особистими бізнес-моделями підрозділів та компаній, та як налагодити у них роботу, адже учасники тренінгу були абсолютно з різних сфер діяльності. Ми побачили  з чого розпочинати розвиток підрозділу, де знайти додаткових клієнтів(внутрішніх та зовнішніх), фінанси, та як виявляти слабкі місця та вчасно від них вберегтися. Змогли зробити аналіз наміченого напрямку розвитку, та ще побачили чимало ресурсів для розвитку підрозділу, як самостійної одиниці бізнесу в компанії. Що дасть  принести прибуток усьому бізнесу. І все це завдяки шаблону бізнес-моделі, з яким досить легко працювати ( особливо, якщо  поруч є "помічник", що розбирається та коригує ваші дії і головне розуміє, що саме потрібно відображати у блоках самої моделі).  Дуже дякую Володимиру Малічевському за такі корисні, та головне дієві інноваційні інструменти.

Нестор Луцак ( "Нова пошта", Керівник організаційного відділу)

Я відвідав весь 4-Модульний тренінг Володимира Малічевського " ПРОСТО ПРО СКЛАДНЕ: ключові інструменти ефективного керівника. Весь тренінг  мені дуже сподобався. Настільки просто доносилися речі, начебто вони з одного боку прості, але своїми силами можливо дуже довго до них доходив би, а може б і не дійшов взагалі. Тобто Володимир дає інструменти дуже прості, але насправді дуже ефективні. Я буду намагатися їх використовувати у своїй професійній діяльності, і думаю що в особистому житті вони також пригодяться. Хочу особливо відзначити, що на кожному модулі давалися конкретні інструменти. Без впливу, лідерських навичків, та вміння керувати  неможливо побудувати успішну команду, якщо не вміти організувати роботу в команді - то нічого і не буде працювати саме по собі. Ефективність підрозділу неможлива, якщо немає чітких інструкцій для роботи і головне, що і як контролювати. А щоб зрозуміти куди далі рухатися цілим відділом, та  хто "слабка ланка", потрібно вміти оцінити ефективності підрозділу, за певними критеріями: на що потрібно звертати увагу, за допомогою яких інструментів  вимірюється ефективність, як запроваджувати зміни в підрозділі, що робити з постійними збоями. Ми отримали в подарунок  інструмент, за допомогою якого можливо виміряти управління в цілій компанії та в окремих  відділах: "Ментальна карту керівника". Чітко та зрозуміло, в кого на даний момент які прогалини керуванні, що розвивати, чому навчати і ще чимало корисного для керування окремих відділів та компанії в цілому. Дуже дякую Володимиру і бажаю успіху.

Огинськая Александра (внутренний тренер "Нижфарм")

Ни одной потерянной минуты- каждое слово ценное. Очень много хочется сказать, устанет рука писать.

"О слоном можно говорить просто и понятно"! – эта мысль не покидала весь тренинг "ПРОСТО О СЛОЖНОМ". Лаконично, логично, структурированно изложенный материал позволил легко идентифицировать "брешь" в работе наших менеджеров. Заодно появились "жизнеспособные" инструменты, что бы эти "бреши" - "залатать" . После тренинга, благодаря полученным знаниям и инструкциям к действию, сконцентрирую особое внимание на качества управления руководителей,  их оценке и контроле своих подчиненных. Хочу начать внедрение плотной взаимозависимости разных отделов для повышения общей эффективности бизнеса, подготовлю принципы введения санкций по нарушениям, уже имеющихся правил и требований компании, на примере ИОР. 

Будучи тренером сама и пересмотрев работу многих тренеров, не могу не отметить великолепную работу Владимира Маличевского, как тренера. По опыту заню, как трудно удержать внимание группы при таком обилии информации целый день. Так вот, концентарция внимания группы в течение всего дня, заслуживает большого уважения! 

Анастасия Сьох, старший менеджер

Легко и интересно,  не смотря на сложность и объемность темы.Очень понравилось, что Владимир доходчиво объяснял вещи, с которыми каждый день сталкиваешься. Но теперь уже по-другому смотришь на них, так есть простые и понятные решения. Вообще считаю, что данный тренинг полезен, как для руководителя, так и для человека, у котрого нет в подчинении сотрудников, потому что, в любом случае,  развитие заставляет двигаться дальше и анализировать что ты из себя представляєш на сегодняшный день. Рекомендую посетить тренинг на котором вы получите теорию и практические инструменты эффективного руководителя. Владимир Маличевский, огромное Вам спасибо за профессионализм.


1-1 of 1